Jiskřička naděje..

17. ledna 2012 v 23:29 | troska uplynulejch let |  History and memories

12. 12. 2009

Jiskřička naděje...

Připadám si trošku jako na houpačce, nahoru dolu nahoru dolu a včera včera jsem si připadala úplně nejvíš jak můžu a přitom vlastně ani nemám důvod se tak radovat..... ale ... asi mám!!
Přijeli přijeli všichni pro mne důležitý co tam zůstali, měla jsem šílenou radost a hlavně když jsem jeho hlas uslyšela už v telefonu jak hlasitě volá abych ho zaslechla " Přijedu ty kashacko, musíme pokecat!! " A tak přijeli jako první vystoupil z auta aby mne pozdravil, jako první z nich mne objal, jenže od něj to bylo jiný než o ostatních..... nebo prostě aspoň pro mne jiný... Povídali jsme si a když si teď tak vzpomínám tak jsem skoro z nikým jiným než s ním nemluvila, povídali jsme si, doprovodil mne domů a to nemusel on sám navrhl, že se půjdem projít.... a přitom nemyslete si že se něco stalo, nestalo se vůbec NIC!! Bylo mne fajn jako už dlouho ne, děkuji mu , děkuji moc, děkuji mu za to , že jsem ho mohla poznat děkuji mu za to že vím že existuje a děkuji Bohu že stvořil jeho nikoho jinýho jemu podobnýho na světě neznám a ani nechci znát mám jeho a on mi dává sílu... je to prostě můj kamarád ne on není můj kamarád on je můj jedinej opravdovej přítel!!! Moc si ho vážím!! Mám tě ráda!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ssssimpsonovi ssssimpsonovi | Web | 17. ledna 2012 v 23:33 | Reagovat

Zdravím,
myslel/a sis, že znáš dobře Simpsonovi?
Co když tě přesvědčím o tom, že to tak není?
Navštiv můj blog, který se týká nejznámějších amerických kreslených seriálů, jako jsou například Simpsonovi, Futurama či Griffinovi.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama