Poslední nitka přetržena...

16. října 2011 v 16:24 | naamah |  Kronika jedné černé duše
Tak a máme to tady!!! :D Ten smajlík je opravdu jen ironie, nic jiného než jen blbá ironie. Vlk v rouše beránčím asi se mu začíná opět plnit sen, začíná doufat víc a víc, že se mu ta co mu očarovala a okouzllila jeho srdce vrátí. Kouzelnice se mu ozvala, a Vlk v naději a zároveň v obavě chce slyšet její verdikt. A mě by teď jen stačilo, mám Tě rád, za celý půl rok co jsem se snažila Vlka oživit sem to neslyšela.
Kouzelnice mávne kouzelným proutkem a ten jíž patří jeho srdce udělá cokoliv. Nevím nikdy bych nechtěla, aby pro mě někdo dělal cokoliv a hlavně nikdy nikomu nechci brát jeho srdce. Srdce patří vždy jen jednomu člověku a každý má to svoje tlukoucí srdce a podle mě kradou ostatním srdce jen ti co mají srdce z kamene. Ti kterým, srdce netluče není živé, kradou srdce plné lásky, citu, něhy, porozumění a z těch okradených zůstavají jen chodící trosky doufající, že najdou spřízněnou duši, která jim půl svého srdce půjčí nebo dá, nebo prostě oddaně čekají na toho kdo jim jejich srdce už jednou vzal.
Poslední nitka byla přetrhána, celou dobu čekal na to až se mu ona ozve, až se se něco stane, až si Kouzelnice uvědomí co se stalo a že udělala chybu... A já kráva místo abych o něj bojovala a snažila se mu dokázat, že já jsem ta co mu dá půlku svého srdce a bude pro něj vším, posílám ho za ní v podstatě ho od sebe odstrkuji, odháním... Tohle jeden úhel pohledu, druhej úhelpohledu je, že si pro něj opravdu přeji jen to nejlepší i přes ten debilní pocit bolesti a krvácejícícho srdce. Tak strašně si přeji aby byl šťastnej i když to zní jako zasraný klišé je to tak, celou dobu mi hlavně o nic jiného nejde, než jen o to dělat ho šťastným. Jednou mi řekl "Proč taky jednou sakra nemyslíš na sebe?" Jak mám myslet na sebe, když v hlavě mám jeho... Jak mám myslet na sebe když moje hlava a moje osoba sebe samou nedokáže vnímat a neváží si samasebe?? Mír a lásku, trochu jako hipies :)
Nevím jestli se mám smát, ale asi ano, to šílené potlačování slz mě už vážně bolí....

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama