Boží mlejny..

30. října 2011 v 16:14 | Naamah |  Kronika jedné černé duše

Boží mlejny melou pomalu, ale jistě...

Troll. První velká láska jedné malé holčičky, která ji tak moc ulbližovala a neskončila (ostatně jako každá jiná její láska) dobře a šťastným koncem...
Viděli se, malá holčička a Troll se opět shledali asi po 2 letech, a to co se stalo nečekala ani v v jejích snech plné fantazie... "Já Tě miluju, pořád, pořád pro mě znamenáš tak moc! Jenže miluji i ji!" a malá holčička se už jen usmála a řekla běž za ní, udělal by jsi to i kdybych já Tobě řekla, že Tě miluji... "Vrátila by jsi se ke mě zase? Už asi ne viď za to jak moc jsem Ti ubližoval!" a holčiča jen řekla "Co si myslíš, že bych udělala?" pak vzal něžně holčičinu hlavu do dlaní zaptal se "Můžu Tě jěště jednou ve svém životě políbit, jěště jednou naposledy?" a holčička opět jen odpověděla "Co by jsi z toho měl? Tvůj polibek nesmaže tvoje viny, už nevysuší ty slzy, který kvůli Tobě padaly z mejch očí...!"
a v tu chvilku si holčička uvědomila, že to není ona kdo škemrá o jeho lásku, že není ta která touží po jeho pilibku, po jeho pohlezení, že je to on, on si uvědomil svoje chyby, to co způsobil to on škemral a žebral o moji přítomnost!!! A holčička si uvědomila, že už nikdy mu nechce dát svoje srdce, svoje city, nechce mu věnovat žádnej polibek ani poslední! Holčička věděla, že právě porazila jednoho démona své hlavy! Byla na sebe pyšná, spadlo z ní jedno obrovské břímě a věděla, že ona je ta kter sice po letech, ale přece vyšla z tohodle souboje s hlavou vztyčenou!! S tím, že ona měla pravdu, s tím, že on litoval, on byl teď nakolenou.... Teď když to holčička tak sepisuje říká si, jsem škodolibá svině, ale vyhrála jsem!! Já jsem vítěz! Mě odpadl jeden můj démon z hlavy, já mu dokázala říct ne dokázala jsem odvrátit hlavu od jeho rtů sundat jeho ruku ze svoji tváře, dokázala se mu dívat do očí a přitom v sobě necítit nic, nic jen pocit z toho že boží mlejny opravdu melou pomalu a jistě, dokázala jsem všechno, a teď to je on kdo lituje, byl to on komu upadla slza, je to on kdo lituje a piká za svoje chyby... Malá holčička je vítěz a ztráta jednoho démona z její hlavy je ta největší odměna a ta největší výhra!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama