Bylo nebylo...

25. září 2011 v 13:16 | Naamah |  Kronika jedné černé duše
Bylo nebo nebylo?
Právě, že bylo!! Žila jedna malá holka co vždycky viděla svět růžově. Možná, že se ho chtěla snažit vidět růžově. Vždycky se snažila život užívat, vychutnávat plnými doušky, věřila na šťastné konce a věřila v lásku, věřila v přátelství, které měla.
Jenže malá holčička rostla, už odrostla panenkám, odrostla culíčkům a bačkorkám a najednou stála před rozhodováním co udělá s životem, kam bude směřovat a jelikož lidi měla vždy ráda chtěla jim pomáhat a léčit je. Další 4 roky proto pilně studovala jak obvaovat rány i jak říkat slova plná něhy a slova, která pohladí po duši. Rozdávala vždy úsměvy na všechny strany, až jednoho dne ji přes cestu přeběhl Troll . Byl vysoký, krásný, v jeho nádherných očí se leskla jeho povaha, jeho dotyky říkaly co by ústa nedokázaly. A tak se malá holčička snažila najít kousek místa v Trollovi obrovské náruči. Prosila ho, ponižovala se, křičela, měla vztek na sebe i na něj, probrečela spoustu nocí, ale hlavně ho moc milovala a záleželo jí na tom aby byl šťastný!!! Nic, tahle kapitola jejího života nekončila slovy "A žili šťastně až do smrti!" Troll si vybral za ženu tu největší Medúzu, která mu jen ubližovala...
Holčička se snažila ze všech svejch neúspěchů oklepávat a už začínala chápat, že svět není jenom růžovej a barevnej, ale že se v ně+m zjevují i jiné temnější barvy. Šla dál a na cetě potkávala spousty a spousty nových lidí, některé měla ráda a oni ji, někde to bylo naopak. Až jednoho dne úplně náhodou uviděla Mr. Big zamilovala se, strašně, opravdu strašnně moc, byla to láska na první pohled a ona věděla, že s ním chce být, jen s ním a s níkým jiným. Měla nasazené zase růžové brejličky a všechno bylo fajn. 13 měsíců, žila vpohádce, nebo si to aspoň myslela, žila jím, žila pro něj. Jenomže pohádka skončila spíš jako tragický příběh. Mr. Big se zamilovala do jiné holčičky a tu naši holčičku pošlapal, cítila se znechucená, pošlapaná, použitá, zneužitá. Všechno ji bolelo, bolela ji duše, tělo srdce krvácelo. Po 13 měsících, kdy už spolu plánovali jejich králoství lásky se všechno sesypalo jako domeček z karet. Nic, tahle kapitola jejího života nekončila slovy "A žili šťastně až do smrti!"
Takže holčička polámáná se snažila jít životem dál, přestala věřit na lásku a bála se, že jí už není ani schopná dávat a ani přijímat. Takle se holčička plácala životem plným šedi 3 roky od ničeho k ničemu. Až pak na jednom posvátném místě viděla Prince, ze začátku pro ni byl jen kamarád, ale po 14 dnech kdy každounoc usínala po jeho boku se všechno změnilo, holčička zase začala cítit to co dřív, probouzely se jí motýlci v břiše a ona věděla, že to toho zase padla. Byla šťastná, protože věděla, že zase umí milovat. Jenže měla obrovský problém bála se, děsně se bála, že prince ztratí, že jí ublíží a stane se to co se stalo s Mr. Big. Chovala se ze strachu prapodivně a Princ ji nakonec řekl "Promiň, já tě jednu chvíli šílšně miloval a jdenu zase děsně nesnášěl!" za to si mohla holčička sama. A zase trávila noci s uplakanýma očičkama a bolestí. Nic, tahle kapitola jejího života nekončila slovy "A žili šťastně až do smrti!"
Holčička stála před dalším rozhodnutím, kam dál zase budou směřovat její korky, rozhodla se odjít změsta kde strávila 4 roky plné radosti, ale i smutku a odešla se do jiného města učit jak se dá pomját lidem kteří to potřebují. Učila se a po všech pádech a eskapádech s láskou u dalšího pokusu o vztah nevěřila na dobrý konec a bylo to tak, nedokázala to. Bála se ublížení... Naposled malá holčička potkala Vlka v rouše baránčím a tahle kapitola není jeěště dopsaná, nebo možná ano, sama neví. Doufá, že ho jednou získá, že spolu budou šťastní, ale zároveň se s tou myšlenkou loučí... a víte proč o něj částečně přišla? Holčička se zase začla bát, že ho ztratí, že s ní nebude šťastnej, začla se cítit v jeho životě méněcenná, věděla, že když ho ztratí tak, že to bude bolet věděla jak moc to bolí. Nic, tahle kapitola jejího života asi zase nekončí slovy "A žili šťastně až do smrti!", protože žádná kapitola jejího života tak neskončila....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Nessa *Nessa | Web | 25. září 2011 v 13:20 | Reagovat

pěkný blog,navštiv tak můj,dík

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama